Nabídka psů

Hopík (Sy)

Hopík(12 let) je starší a už klidnější pejsek. Ale procházky a balónky stále miluje. Hodil by se na zahradu se zateplenou boudou. Hopík je mazel, ale občas bývá trochu svérázný a proto potřebuje páníčka, který ho bude brát prostě takového jaký je!
+

ADAM

Adámek (3 roky) je krásný pejsek střední velikosti. Dostal se k nám z opravdu hrozných podmínek, nepoznal lidský dotek, jen nadávky mezi čtyřmi stěnami uzavřeného dvora. Ze začátku se bál všeho a všech, ale už pochopil, že člověk nemusí být jen zrůda, která mu bude ubližovat. Adámek je hodný a...
+

Jack Sparrow

Jack Sparrow (8let) je na tom zdravotně čím dál tím hůř. Bohužel to, že celý svůj život strávil na půlmetrovém řetězu si vybírá svou daň. Kromě toho, že už špatně slyší a vidí, že už hůř chodí, tak má taky nemocné srdíčko a plíce. Jack by prostě potřeboval klidný domov, kde by mohl dožít jako...
+

KUBÍK

Kubík (3roky) je veselý a akční pejsek menšího vzrůstu. Je to naprosto úžasný a neúnavný aportér a taky miluje vodu a plavání. Když se unaví, tak si najde čas i na pořádné pomazlení.
+

FIDO

Fido (45cm v kohoutku) je mazlivý a hodný pejsek, kterému umřela panička a on zůstal úplně sám. Ze začátku byl ze všeho vyděšený, ale teď už je připravený dělat věrného společníka dalšímu páníčkovi.  
+

BARNABÁŠ

(3-4 roky) je veselý roztomilý chlupáč. Je to pejsek menšího vzrůstu, který přišel o páníčka. Je to pro něj u nás těžké, ale i přesto je stále hravý a mazlivý a připravený přinést trochu radosti i k Vám domů.
+

DASTY

Dasty (4roky) je krásný čokoládový labrador. Má rád plavání, procházky a mazlení. Umí základní povely. Žil v bytě, má hygienické návyky. Dasty je vhodný pro někoho, kdo má zkušenosti se psy, vyžaduje totiž, aby vždy bylo "po jeho".
+

BOJAR

Bojar (8let) je další z pejsků, kteří se k nám dostali v pokročilejším věku. Bojárek je hodný a vděčný pejsek, ale momentálně je ještě ze všeho zmatený a nešťastný. Pokud by mu někdo dal šanci, určitě by si v novém domově rychle zvyknul. Má hygienické návyky, umí základní povely.
+

HAPPY

Happy (1-2roky) má 60cm v kohoutku, ale i přesto je to takové milé bezelstné trdýlko. Happy má vývojovou vadu zadní packy, trošku kulhá, ale nebolí ho to a řádí jako každý jiný pejsek. Miluje hračky, aportování a hlavně miluje lidi a společnost. Happy nemá své jméno jen tak, opravdu je to...
+

    

Od zítřka opět začíná venčení(14:00-16:00). Pejsci jsou zdraví a už se moc těší na procházky a my se těšíme na Vás! Ale prosíme, venčit se bude pouze za příznivého počasí!

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE