Nabídka psů

Hopík (Sy)

Hopík je pejsek starý 9 let. Je kastrovaný, je ostřejší povahy i po kastraci vůči ostatním pejskům, proto potřebuje zkušeného pánička, který se mu bude věnovat. Když si Hopík zvykne, je skvělým společníkem a také se rád pomazlí. Jelikož je hravý, tak ocení každou hru s balóny.
+

SAM

Samík (6let) je nádherný, velký pes, má 70cm v kohoutku. Je to výborný hlídač, ale pro svou rodinu také úžasný mazel a veselý kamarád. A pokud bude mít páníčka, který to trochu umí se psy, bude z něj perfektní parťák, který pro svého pána udělá cokoli....
+

ADAM

Adámek (3 roky) je krásný pejsek střední velikosti. Dostal se k nám z opravdu hrozných podmínek, nepoznal lidský dotek, jen nadávky mezi čtyřmi stěnami uzavřeného dvora. Ze začátku se bál všeho a všech, ale už pochopil, že člověk nemusí být jen zrůda, která mu bude ubližovat. Adámek je hodný a...
+

Jack Sparrow

Jack (7let) je náš úžasný hrdina! Má za sebou opravdu pohnutou minulost, celý svůj dosavadní život strávil na půlmetrovém řetězu, který se tak snažil překousat, až si z toho polámal zuby, které mu pak zhnisaly. Od toho má ty jizvy na obličeji.  Neměl boudu, neměl deku, neměl prostě vůbec...
+

KUBÍK

Kubík (3roky) je veselý a akční pejsek menšího vzrůstu. Je to naprosto úžasný a neúnavný aportér a taky miluje vodu a plavání. Když se unaví, tak si najde čas i na pořádné pomazlení.
+

FIDO

Fido (45cm v kohoutku) je mazlivý a hodný pejsek, kterému umřela panička a on zůstal úplně sám. Ze začátku byl ze všeho vyděšený, ale teď už je připravený dělat věrného společníka dalšímu páníčkovi.  
+

BARNABÁŠ

(3-4 roky) je veselý roztomilý chlupáč. Je to pejsek menšího vzrůstu, který přišel o páníčka. Je to pro něj u nás těžké, ale i přesto je stále hravý a mazlivý a připravený přinést trochu radosti i k Vám domů.
+

    

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE