Nabídka psů

MÍŠÁNEK

Tak se nám opět vrátil malý Míšánek, opět po 14 dnech, jen tentokrát problém nebyly kočičky, ale hygiena. Míšánek prý tak jednou za 4 dny udělá potřebu doma. Paničce byl jako její stín, hodný a mazlivý, přesto ho z vyhřátého bytu vrátila do útulku. Míšánek nikdy neměl jednoduchý život a lidé mu to...
+

ORION

Orion(1-2roky) tak tento krasavec je naše čokoládová hvězda Je to taková veselá kopa, všude kam přijde hned všechny vítá a chce pohladit. Orion je odrostlé štěndo, bez jakýchkoli známek agrese. Potřebuje páníčka, který zvládne jeho temperament a bude se mu hodně věnovat, protože...
+

    

Od zítřka opět začíná venčení(14:00-16:00). Pejsci jsou zdraví a už se moc těší na procházky a my se těšíme na Vás! Ale prosíme, venčit se bude pouze za příznivého počasí!

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE