Nabídka psů

KUBÍK

(3roky) pejsek menšího vzrůstu. Na vodítku jde klidně, netahá. Je vděčný za každé pohlazení a na člověka kouká jak na zbožný obrázek.
+

TORPÉDO

(8měsíců) mladý malý pejsek, ve kterém se skrývá milovník, pusinkovač a divoch zároveň Dokonalá kombinace! Je to pejsek plemene Čínský chocholatý pes, takže skvělý kámoš pro celou rodinu. Byl by naprosto perfektní na agility-skáče do výšky, probíhá tunelem a běhá prostě jako...
+

DRUPI

Drupi (5let) 15 kg štěstí se zhmotnilo v tomto malém střapatém raráškovi. Drupi je moc hodný, veselý, pohodový pejsek. Rád jezdí autem, rád chodí na čmuchací procházky a rád se pomazlí. Dostal s k nám zarostlý (jako Drupi), ale teď už je ostříhaný a je z něj velký fešák. Jeho srst...
+

MAXÍK

Maxík (3měsíce) je ještě malé štěndo, ale už teď má téměř 50cm v kohoutku, takže je potřeba počítat s tím, že z něj bude velký pes. Je to kříženec Kavkazského pasteveckého psa, což je plemeno vhodné pro zkušené chovatele, kteří mu zajistí správný výcvik a budou ho...
+

CHANDLER

Chandler (4roky) je čokoládově hnědý labrador. Veselý, přátelský a aktivní pejsek. Takže nechtěl by někdo pořádný kousek čokolády? 
+

PAVLÍK

Pavlík (6 let) je malý, klidný a pohodový pejsek. Takový vděčný přítula. Ideální pro někoho, kdo hledá kamaráda na klidné procházky a společníka k televizi Momentálně je celý zanedbaný, ale brzy bude ostříhaný a pak z něj bude velký krasavec!
+

    

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE