Nabídka psů

JOHN

John (1,5roku) krásný mladý pes plný síly, energie a lásky. Pro Johna hledáme páníčka, který by ho nejen vycvičil, ale který by se mu také pořádně věnoval, hrál by si s ním a hlavně měl ho rád!
+

VANILKA

Vanilka(5-6let) a její 4 děti, 2 kluci a 2 holky se těší na nové domovy. K odběru budou za 14 dní. Vanilka je kříženec jezevčíka, otec dětí je neznámý. Vanilka je moc hodná, milá a klidná fenečka. Nejbezpečněji se cítí u člověka v náručí. Bude to výborná společnice a kamarádka. Vanilka měla...
+

    

Od zítřka opět začíná venčení(14:00-16:00). Pejsci jsou zdraví a už se moc těší na procházky a my se těšíme na Vás! Ale prosíme, venčit se bude pouze za příznivého počasí!

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE