Nabídka psů

DASTY

Dasty (4roky) je krásný čokoládový labrador. Má rád plavání, procházky a mazlení. Umí základní povely. Žil v bytě, má hygienické návyky. Dasty je vhodný pro někoho, kdo má zkušenosti se psy, vyžaduje totiž, aby vždy bylo "po jeho".
+

BOJAR

Bojar (8let) je další z pejsků, kteří se k nám dostali v pokročilejším věku. Bojárek je hodný a vděčný pejsek, ale momentálně je ještě ze všeho zmatený a nešťastný. Pokud by mu někdo dal šanci, určitě by si v novém domově rychle zvyknul. Má hygienické návyky, umí základní povely.
+

SÁRA, BEN, MIMI

3 malinkatí pejsci, 3 mušketýři, kteří společně prožili zlé časy, by spolu chtěli prožít i ty časy dobré. Byli odebraní za týrání, žili zavření v bedně, bez světla, téměř bez jídla. Nyní jsou již v pořádku, zdraví, veselí a připravení na řádění v nových domovech. Holky jsou kastrované. 3 pejsci se...
+

ADÁMEK

Adámek je úžasný pejsek, který ve 14 letech skončil v útulku. Nic neprovedl a přesto je to právě on, kdo trpí. Jeho rodina se stěhovala a tak ho prostě odložili k nám. Adámek rozhodně není žádný stařík, naopak jeho věk by mu nikdo nehádal. Má rád dlouhé procházky a mazlení, takže by byl dokonalý...
+

BARNABÁŠ

Barnabáš (2-3roky) je v podstatě takový čertík z krabičky;-). Miluje hračky a vždycky se moc těší na to, že mu nějakou hodíte, stačí se podívat na fotky, ty mluví za vše. Barnabáš se dlouho toulal sám a opuštěný, než se nad ním konečně někdo smiloval, takže by si moc zasloužil domov, kde by pro něj...
+

Kryštůfek

(nad 7let) malý pejsek, má pouhých 30cm v kohoutku, byl nalezen ve strouze v neskutečně zanedbaném stavu, nešťastný a vyděšený. V očích má zákal, takže hůř vidí, ale jinak je zdravý. Je to takové malé, hodné a vděčné stvořeníčko. Zasloužil by si klidný a milující domov.
+

BAD

(2roky) dobrák od kosti! Bad nemá problém s nikým a s ničím. A to i přesto že svůj dosavadní život strávil v kotci. Je mladý, akční a rád by dohnal vše, co zameškal.
+

BABETKA

Babetka (3-4roky) je krásná a hodná fenka, menšího vzrůstu. Je chytrá, vnímavá, mazlivá, ráda jezdí autem, na veterině je vzorná, k pejskům je přátelská, zkrátka skvělá parťačka pro každého!!
+

FANY

Fanynka (3-4roky) je malá, krásná, 7kilová holčička, která bude Vaším věrným stínem, pokud si ji vyberete. Doma vydrží i sama, nic neničí, má hygienické návyky. Občas si hlídá to co považuje za své, jako například postel a občas se trochu bojí, potřebuje získat důvěru a pak bude...
+

BŘÉŤA

Břéťa (2roky) je malý veselý rarášek vhodný do každé rodiny Je aktivní, kamarádský, stále v dobré náladě s úsměvem na tváři.
+

    

Od zítřka opět začíná venčení(14:00-16:00). Pejsci jsou zdraví a už se moc těší na procházky a my se těšíme na Vás! Ale prosíme, venčit se bude pouze za příznivého počasí!

Upozornění pro zájemce o venčení: od 16:00 budou pejsci pro zájemce o osvojení v kotcích. Kdo máte zájem o psa, prijďte nejlépe od 16:00 do 16:30.

Pokud budete v útulku venčit a máte mobilní aplikaci Instagram, tak můžete útulkáčka vyfotit a dát na Instagram pod hashtag #psiutulekzelenevendoli a podělit se o krásné zážitky s pejsky v útulku.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14 do 17 hodin. 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE

Psí útulek Zelené Vendolí

Vendolí u Svitav
č.p. 42,569 14
605 504 533
605 167 358
732 408 030