Nabídka psů

DASTY

Dasty (4roky) je krásný čokoládový labrador. Má rád plavání, procházky a mazlení. Umí základní povely. Žil v bytě, má hygienické návyky. Dasty je vhodný pro někoho, kdo má zkušenosti se psy, vyžaduje totiž, aby vždy bylo "po jeho".
+

BARNABÁŠ

Barnabáš (2-3roky) je v podstatě takový čertík z krabičky;-). Miluje hračky a vždycky se moc těší na to, že mu nějakou hodíte, stačí se podívat na fotky, ty mluví za vše. Barnabáš se dlouho toulal sám a opuštěný, než se nad ním konečně někdo smiloval, takže by si moc zasloužil domov, kde by pro něj...
+

MONTY

Monty (4roky) klidný, pohodový a kamarádský pejsek. Byl zvyklý žít doma, má hygienické návyky. Miluje procházky, takže je to skvělý společník, jak na gauč tak do přírody.
+

BOBÍK

Bobík (9let, 30cm v kohoutku) malinkatý Bobík se k nám vrátil po osmi letech, jak už to tak bývá, panička je v nemocnici a rodina si ho prostě nemůže nechat. Bobík žil se svou paničkou doma, koukali spolu na telku a teď mu je u nás obrovské smutno, chybí mu společnost a někdo koho by...
+

MELICHAR

Melichar (2roky) je takový malý srandista, rád se předvádí, skotačí a dovádí. Potom trochu pomazlení a máte báječného kámoše, který umí i základní povely.
+

Psí útulek Zelené Vendolí

Vendolí u Svitav
č.p. 42,569 14
605 504 533
605 167 358
732 408 030