Nabídka psů

DASTY

Dasty (4roky) je krásný čokoládový labrador. Má rád plavání, procházky a mazlení. Umí základní povely. Žil v bytě, má hygienické návyky. Dasty je vhodný pro někoho, kdo má zkušenosti se psy, vyžaduje totiž, aby vždy bylo "po jeho".
+

SÁRA, BEN, MIMI

3 malinkatí pejsci, 3 mušketýři, kteří společně prožili zlé časy, by spolu chtěli prožít i ty časy dobré. Byli odebraní za týrání, žili zavření v bedně, bez světla, téměř bez jídla. Nyní jsou již v pořádku, zdraví, veselí a připravení na řádění v nových domovech. Holky jsou kastrované. 3 pejsci se...
+

BARNABÁŠ

Barnabáš (2-3roky) je v podstatě takový čertík z krabičky;-). Miluje hračky a vždycky se moc těší na to, že mu nějakou hodíte, stačí se podívat na fotky, ty mluví za vše. Barnabáš se dlouho toulal sám a opuštěný, než se nad ním konečně někdo smiloval, takže by si moc zasloužil domov, kde by pro něj...
+

BŘÉŤA

Břéťa (2roky) je malý veselý rarášek vhodný do každé rodiny Je aktivní, kamarádský, stále v dobré náladě s úsměvem na tváři.
+

ANDY

Andy (3roky, 30cm v kohoutku) nádherný, mazlivý a hodný pejsek. Umřel mu páníček a rodina se odmítla postarat, dokonce i k nám do útulku ho musel přivézt  soused, kterému se ho zželelo. Andy Vám bude věrným a veselým společníkem.
+

MÁŠA

Máša (1rok, 35cm v kohoutku) kdo zná pohádku Máša a medvěd, tak ví, že Máša je úžasná holčička, ale taky je dost aktivní a trochu šílená a přesně taková je i naše Máša, s touhle holkou se prostě nudit nebudete!
+

BENJI

Benji (do 1roku, 35cm v kohoutku) je neskutečně hodný a mazlivý pejsek, takový bezelstný přítula, kterého každý prostě musí mít rád. 
+

MAXÍK

Maxík (2roky) je asi jeden z nejmazlivějších psů na světě :-) Takže pokud je někomu z vás smutno, přijďte si pro skvělého kámoše!
+

Psí útulek Zelené Vendolí

Vendolí u Svitav
č.p. 42,569 14
605 504 533
605 167 358
732 408 030