Od soukromých majitelů


Miky je od dubna v Psí záchytné stanici Boskovice, pomožte a najděte jí nový domov...Děkuji všem předem...Jitu. Více o Miky najdete na webových stránkách: https://jituul.rajce.idnes.cz -album č.266,14strana...Jitu

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

     Naše rodina se dostala do složité životní situace a už je velmi obtížné se o tyto pejsky postarat. Nadále nám na nich velice záleží ale situace nám neumožňuje se o ně starat. Pokud bych Vás touto cestou mohla požádat o pomoc, byla bych ráda.

     Jedná se o 2 feny a 2 psy plemene Americký pitbullteriér s PP, a o dvě fenečky Francouzského buldočka.
 
     Fenečka FB žíhané barvy jménem Adina je 10 ti - letá, fenečka bílé barvy Lily 11 ti - letá, obě fenečky jsou milé, vychovávané doma, socializované s hygienickými návyky, černohnědá fena Amerického  pitbullteriéra (APBT) Lucky je 9 let stará, sportovně založená, může být vhodná na hlídání objektů či do rodiny, bílohnědá fena APBT Oriosa je nekonfliktní, milá, hravá. Pes APBT zlaté barvy s bílým zabarvením na hlavě je už třináctiletý, i přes to je aktivní hlídač. Pes APBT zlatohnědé barvy, má 6 let, je to aktivní sportovec, hlídač, zúčastnil se mnoha výstav tohoto plemene, kde se umístil na předních místech s tituly Best in show, Best in oposite sex , zúčastňoval se i sportovníchsoutěží jako tah břemene, výskok na peška atd..... vše je možné doložit.

     Rádi bychom tyto pejsky darovali jen do dobrých a zkušených rukou, prosím Vás ještě jednou o pomoc a možnost zkusit tyto pejsky umístit.Sandra Ježková
774321958

    

POZOR! V útulku prozatím rušíme venčení pro veřejnost. Z důvodu karantény. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba: čtvrtek a neděle od 14:00 do 16:30 hodin.  Venčení probíhá od 14:00 do 16:00 hodin. Pokud máte zájem o adopci pejska, je ideální předem zavolat a to na číslo 605 504 533.

 

•Prosím někdo chcete informace o pejscích, zavolejte. Jsme zavaleni smskama a není v našich silách na ně odpovídat.

•Psi v našem útulku jsou osvojitelům vydáváni zdarma, budoucí majitel hradí pouze náklady na očkování, které činí 500Kč, vodítko a obojek je nutné si vzít s sebou.  

Odkaz na opuštěné kočičky  ZDE